Marmaris Atv Safari
 • kişi/gece
 • Tur Kodu 48M11
 • Konaklama Yok
 • Gezilecek Yerler Dört tekerli, yanları açık olan bu aracı sürmek adrenalin dolu, son derece eğlenceli ve zevklidir aynı zamanda quad safari olarak da bilinmektedir. Hazır yolunuz buralara düşmüşken Marmaris tatilini hatırlanmaya değer kılacak anılarla süsleyecek Marmaris quad Safari programımıza katılarak damarlarınızı adrenalin ve mutlulukla doldurmanızı tavsiye ederiz. Safari kapsamında neler yapacağımıza şöyle bir göz atmak isterseniz aşağıdaki bölümleri okuyarak kapsamlı bilgi edinebilirsiniz: Gençler ve ya
 • Kalkış Otel
 • Telefon
 • SİZİ ARAYALIM
Tur Fiyatları

Marmaris Atv Safari Hakkında Genel Bilgiler

Tur Programı


Marmaris ATV safari programımıza kayıt olmadan önce bilmeniz gerekenleri ve gelirken çantanızı ve kendinizi nasıl hazırlamanız gerektiğinden bu bölümde bahsedeceğiz. Buradaki bilgiler çerçevesinde eksiksiz bir macera sizi bekliyor olacak.

 • Öncelikle, 14 yaşından küçük misafirlerimizin sürücü olarak bu tura katılamayacağını üzülerek belirtmeliyiz. Fakat ebeveynleri onları yanlarına, yolcu koltuğuna alarak bu heyecana ortak edebilirler.
 • ATV Safari araçları iki kişiliktir; fakat rezervasyonunuzu tek kişilik yaptırırsanız sürüş keyfini de tek başınıza çıkarırsınız.
 • Şapkanızı, güneş gözlüklerinizi ve güneş kreminizi yanınıza almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Bununla birlikte yedek kıyafet de getirmek isteyebilirsiniz, çünkü çamur ve suyla kaplanacaksınız.
 • Kıyafet konusundan bahsetmişken, rahat, çamurlanacağına ve ıslanacağına üzülmeyeceğiniz kıyafetler ve ayakkabılar giymenizi tavsiye ediyoruz.
 • Araç kullanırken elektronik ve değerli eşyalarınızı yanınıza almanızı önermiyoruz; suya ya da çamura maruz kalarak bozulabilirler.

Safari programımızı başlatmak için tam donanımlı ve rahat aracımızla kaldığınız Marmaris otelinden sizi alıyoruz. Randevu saatinize bağlı olarak değişebilecek servis zamanını tarafımızdan öğreneceksiniz, endişelenmeyin! Tüm transfer işlemi yaklaşık 20 dakika içinde tamamlandığında Marmaris’in tabiat güzellikleriyle bezeli safari alanına varacağız.

Kısa Bir Sürüş Eğitimi

Marmaris ATV Safari programımızın başlayacağı özel alanımıza vardığınızda profesyonel ve lisanslı ATV (Quad) eğitmenlerimizle tanışacaksınız.

Ardından, daha önce (herhangi bir araç ile) sürüş deneyiminiz olsun olmasın, 14 yaşından büyükseniz hem teorik hem de pratik olarak ATV sürme dersleri alacaksınız.

Kendinizi kısa bir süre test ettikten sonra ise sizi bekleyen muhteşem anların keyfini sürmeye tamamen hazır hale geleceksiniz.

Serbest Sürüş Keyfi

Heyecanla beklediğiniz an geldi: Sürücü koltuğuna yerleşmenizle birlikte Marmaris quad safari, tam iki saat sürecek olan enfes maceralara kapılarını açacak!

Çam ormanları ile çevrelenmiş doğal bir alanda bulunan safari bölgesi tozlu patikalar, su birikintileri ve yoğun çamurlar ile kaplıdır. Doyasıya eğlenmek için aracınızı ve kendinizi çamura bulamayı unutmayın; hem kendinizi hem de (varsa) yol arkadaşınızı kahkahalarla buluşturmak için bu çok iyi bir fikir olacaktır.

1 saatlik off-road serbest sürüşün esnasında on dakikalık bir mola vereceğiz ve biraz soluklanacağız. Sonra macera kaldığı yerden devam edecek ve bol adrenalinli, neşeli ve eğlenceli programımızı tamamlayacağız.

ATV Safari sona erdiğinde eğitmenlerimize veda edip otelinize gitmek üzere aracımıza bineceksiniz. Varışınız üzerine muhteşem turumuz sona  erecek ve ayrılacağız.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Otel Transferi

Sigorta

Eğitim

Ekipmanlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:

  Ek Bilgiler

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Yorum Yaz

  Marmaris Atv Safari HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Birde Bu Turlara Bakın

  info@turbudur.com.tr
  E-posta listemize katılın, paket turlardan ve fırsatlardan ilk siz haberdar olun!