Marmaris Jeep Safari
 • kişi/gece
 • Tur Kodu 48M12
 • Konaklama Yok
 • Gezilecek Yerler Marmaris jeep safari turu eğlence dolu programı ile sizleri Marmaris’in doğal güzelliklerine hayran bırakacak. Misafirlerimizin ilk sorduğu sorulardan biri “Marmaris jeep safari turu ne kadar?” Hemen cevaplayalım jeep turu fiyatımız öğle yemeği de dahil Bu safari turumuzda, özel donanımlı ciplerimizle, Marmaris’in seyretmeye doyamayacağınız köşelerini ziyaret edeceğiz. Tatlı molalar, lezzetli bir öğle yemeği, yeni dostluklar eşliğinde Marmaris’te heyecan dolu dakikalar yaşayacaksınız. Marmar
 • Kalkış Otel
 • Telefon
 • SİZİ ARAYALIM
Tur Fiyatları

Marmaris Jeep Safari Hakkında Genel Bilgiler

Tur Programı


Marmaris jeep safari turu programı

Jeep safari turu 09.30 – 10.00 arasında başlamaktadır.

Bulunduğunuz otelden sizleri özel tasarlanmış jeeplerimizle 09.00 itibari ile almaya başlıyoruz. Safari turumuz 15.30 – 16.00 gibi bitiyor ve misafirlerimizi otellerine bırakıyoruz.

Tüm misafirlerimizi otellerinden aldıktan sonra başlangıç noktasına doğru yol alıyoruz. Başlangıç noktasına geldiğimizde tüm 4×4 ciplerimiz toplanacak.

Son hazırlıklar tamamlanırken sizin için belirlenmiş araca yerleştirileceksiniz ve jeep konvoyumuz oluşturulacak. Herkes hazır olduğunda ise macera dolu safari turumuz başlayacak.

1) Kız Kumu Plajı

Eğlenceli anlar eşliğinde yolculuğun tadını çıkarırken Marmaris jeep safari turumuzun ilk durağı olan Kız Kumu’na varacağız. Kız Kumu Plajı, Marmaris’e gelenlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken, nefis ve eşsiz bir plajdır.

Burada kumdan bir yol denizi ikiye bölercesine derinlere uzanır. İşte vereceğimiz mola boyunca siz de bu doğal patika üzerinde yürüyerek benzersiz bir hisse kapılacaksınız.

Yumuşacık kumlar ayağınıza dokunurken suyun üzerini dolduran yelkenlileri, denizde oynayan insanları yahut nefis manzarayı izleyebilirsiniz. Kız Kumu’nun güzelliklerini depoladıktan sonra, ikinci durağımıza süreceğiz.

2) Turgut Köyü Şelalesi

Yeşilin maviye karıştığı Turgut Köyü Şelalesi’ni ziyaret ederek Marmaris jeep safari programımıza devam edeceğiz.

Yükseklerden gürüldeyerek akan şelalenin görüntüsü ve sesiyle huzur bulacaksınız. Etrafını süsleyen çiçekleri, kayaları, ağaçları incelemek ve bol bol fotoğraf çekilmek için burada mola vereceğiz.

Doğayla buluşmanın huzuru eşliğinde tertemiz havayı ciğerlerimize çektikten sonra güzel bir kapanış yapmak için tekrar yola çıkacağız.

3) Jeep safarinin en eğlenceli kısım – Su Savaşı

Heyecan dolu dakikalardan kısa bir süre sonra mola vereceğiz. Dilerseniz ekip üyelerimizden cüzi bir ücret karşılığında su tabancası kiralayabilirsiniz. Yaklaşık yarım saat süren su savaşı ile çocuklarınız ve arkadaşlarınız ile eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Yoğun tempoda geçen safari turumuzda bir mola da öğle yemeği için vereceğiz. Marmaris jeep safari turumuzun ücretine dahil olan öğle yemeğimizi doğa içerisinde bulunan köy usulü restoranında sizlere ikram edeceğiz.

Yaklaşık 45 dakika sürecek olan molamızda lezzetli yemekler eşliğinde doğanın ve atmosferin tadını çıkarabilirsiniz.

Marmaris jeep safari turu tavsiyeleri

Marmaris safari programımıza katılmayı düşünen misafirlerimiz için hazırlık aşamasında yanlarına neler almaları ya da nelere dikkat etmeleri konusunda kısa bir verelim.

 • 7 saatlik Marmaris Cip Safari boyunca güneşin bol olduğu yerlerde dolaşacağız. Bu nedenle yanınızda mutlaka şapkanızı, güneş kreminizi, güneş gözlüklerinizi getirmelisiniz.
 • Elektronik cihazlarınızı iyi muhafaza etmeniz gerekiyor. Minik bir plastik çanta ya da türevleri ile bunu kolaylıkla halledebilirsiniz.
 • Otelinizden ayrılmadan önce rahat ve safari boyunca çamur olmasını sorun etmeyeceğiniz kıyafetler ve ayakkabılar giymenizi öneririz.
 • Mola alanlarında yüzmek isterseniz mayo ve havlu getirmeyi unutmamalısınız.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Otel Transferi (İçmeler, Armutalan, Siteler Mahallesi ve Marmaris Merkezden)

Turunç, Selimiye, Orhaniye, Bozburun, Yalancıboğaz vs. bölgelerinden transfer yoktur.

Sigorta

Öğle Yemeği

Rehberlik Hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Su Tabancaları

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:

  Ek Bilgiler

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Yorum Yaz

  Marmaris Jeep Safari HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Birde Bu Turlara Bakın

  info@turbudur.com.tr
  E-posta listemize katılın, paket turlardan ve fırsatlardan ilk siz haberdar olun!