Marmaris Davy Jones Korsan Tekne Turu
 • kişi/gece
 • Tur Kodu 48M05
 • Konaklama Yok
 • Gezilecek Yerler 1. Durak: Cennet Koyu 2. Durak: Akvaryum Koyu 3. Durak: Fosforlu Mağara 4. Durak: Turunç O günkü hava durumu ve yoğunluğa bağlı olarak rotada değişiklikler olabilir
 • Kalkış Otel
 • Telefon
 • SİZİ ARAYALIM
Tur Fiyatları

Marmaris Davy Jones Korsan Tekne Turu Hakkında Genel Bilgiler

Tur Programı


Marmaris Davy Jones Korsan Tekne Turu için Bilinmesi Gerekenler

Davy Jones Korsan Tekne Turu başlamadan önce bilmeniz gereken şeyleri ve kusursuz bir hazırlık için çantanıza neler koymanız gerektiğinden bu bölümde bahsedeceğiz. Böylece, bizimle buluşmadan önce gerekli her şeyi bildiğinizden ve yanınıza aldığınızdan emin olabileceksiniz.

 • Mayo, havlu, yüzme ekipmanları ve deniz ayakkabısı almayı unutmayın.
 • Yüzmek kadar teknede kalmayı da tercih edebilirsiniz; fakat her halükarda mutlaka şapka, güneş gözlüğü ve güneş kremi getirmeyi unutmayın.
 • Gelmeden önce rahat kıyafetler ve ayakkabılar/terlikler giymenizi öneririz.
 • Programımız olağandışı hava koşulları ya da farklı senaryolar ile çakıştığı takdirde programda değişiklikler olabilir. Bu nedenle rezervasyon gününüz yaklaştığında son güncellemeleri öğrenip bildiklerinizi teyit ettirebilirsiniz.
 • Molalar süresince barımız servise kapatılmaktadır.

Davy Jones Korsan Tekne Turu Güzergahı

Davy Jones Korsan Tekne Turu ile mavi ile yeşilin harman olduğu nefis köşeleri ziyaret edeceğiz. Bu noktalar ile Marmaris’in yoğun kalabalığı, hayatın stresi ve yorgunluğu, koşuşturma, negatiflik ve gürültüden uzak olacak, cam gibi suları kulaçlamanın keyfine varacağız.

Saat sabah 9:30’da başlayacak olan transfer servis hizmetimiz ile sizi Marmaris’te kaldığınız otelden (İçmeler, Armutalan, Siteler Mahallesi ve Marmaris Merkez’den) alacağız.

Aracımız ile konforlu ve kısa bir yolculuğun ardından limana varacağız. Burada profesyonel ve güler yüzlü ekip üyelerimiz ile rezervasyon kontrolü ve ödeme gibi işlemleri hallettikten sonra teknemize geçiş yapıyoruz.

Teknemiz, ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi barındıran (tuvalet, duş, bar, güneşlenme minderleri, can yelekleri) son derece hijyenik, güvenli, geniş ve donanımlı bir teknedir. Üstelik korsan gemisi olduğunu kanıtlayan üç katlı tasarımı ve çok özel dekorasyonu ile, tekneye adım atar atmaz büyüleneceksiniz.

Herkesin yerine geçtiğine ve hazır olduğuna emin olduktan sonra, saat 10:00’da limandan ayrılacağız.

Cennet Koyu

Güzel müzikler eşliğinde güzergahımızın ilk durağı olan Cennet Koyu’na varacağız. Geniş ormanlıklarla kaplı kıyıların ortasında pırıl pırıl parlayan mavi bir inciyi andıran deniziyle, bu koyda yaklaşık 30-45 dakikalık bir yüzme molası vereceğiz. Mola boyunca doya doya yüzebilir ya da teknede kalarak güneşlenmeyi, müziğin ve sohbetin tadını çıkarmayı tercih edebilirsiniz.

Akvaryum Koyu

Molamız sona erdiğinde güzergahımızın ikinci durağı olan Akvaryum Koyu’na ilerleyeceğiz. Adının hakkını tam anlamıyla veren bu koy, turkuaz renkli suları, kıyısında parıldayan beyaz kumları ve kumların ardına düşen ormanlık alanlarıyla benzersiz bir köşedir. Akvaryum Koyu’nun el değmemiş güzelliğinin tadını yaklaşık 45 dakika çıkarabilir, ya da teknede kalıp aktivitelerle bol bol eğlenebilirsiniz. Ardından, yeniden derinliklere açılacağız.

Fosforlu Mağara

Davy Jones Korsan Tekne Turu güzergahımızın bir sonraki durağı olan Fosforlu Mağara’ya varacağız. Burası doğal bir oluşumun ne kadar benzersiz olabileceğini kanıtlayan, tabiatın mucizesi niteliğinde bir yerdir. Gece olduğunda parlayan taşları ile denizin ortasında dikilen mağara, yalnızca küçük tekneler ile girilebiliyor. Teknemiz büyük olduğundan mağara girişine olabildiğince yaklaşıp bu heyecan dolu geçidi keşfetmeniz için bir yüzme molası daha vereceğiz.

Turunç

Molamız bittiğinde, Davy Jones Korsan Tekne Turu rotamızın son durağı olan Turunç’a açılacağız. Burası, meşhur turunç ağaçları ve ormanlarla kaplı, girinti çıkıntılı kıyılarıyla benzersiz güzellikte bir yerdir. Hem yüzmek hem de gezmek için nefis bir seçenek olan Turunç’ta da 30-45 dakika kadar mola verdikten sonra limana gitmek üzere yeniden yola çıkacağız.

16:00 sıralarında limana döndüğümüzde gemi ekibimizle vedalaşıp transfer aracına bineceğiz. Sizi otelinize bıraktığımızda ise programımız başarılı bir şekilde son bulmuş olacak.

Davy Jones Korsan Tekne Turu Aktiviteleri

Davy Jones Korsan Tekne Turu güzergahımızda gideceğimiz yerlerden bahsettik; sıra geldi teknede yapılacak birbirinden eğlenceli aktivitelere. Fiyata dahil olan bu hizmetler, hiçbir anınızı sıkılmadan geçirmenizi sağlayacak. Öyle ki, teknemizden hiç ayrılmak bile istemeyebilirsiniz!

 • DJ Performansı: Güncel yerli ve yabancı şarkılarla oluşturulan capcanlı bir müzik listesi ve yetenekli DJ’imiz ile çınlayan ritimlerin kalbinizi hoplatmasına izin verin!
 • Köpük Partisi: Dansın ve müziğin olduğu yerde köpük olmazsa, her şey eksik kalır! Köpük yığınları içinde eğlenmek her yaştan misafirimizi neşeyle dolduracak.
 • Dans Gösterileri: Kıpır kıpır ritimlere ayak uydurmaya cesaret edemezseniz, özel dans gösterimizi izlerken alkışlarla eşlik edebilirsiniz. Ama bizce, mutlaka siz de eğlenceye ortak olun.
 • Öğle Yemeği & Sınırsız İçecek: Davy Jones Korsan Tekne Turu boyunca sınırsız içecek (gazlı içecekler ve çay, kahve, su olmak üzere) servisine ek olarak, enfes ve taze bir öğle yemeği de sunacağız.

İçeriğimizi beğendiyseniz sayfamızdan rezervasyon yaptırabilir, daha fazlası için bizimle iletişim kurabilir

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Otel Transferi (İçmeler, Armutalan, Siteler Mahallesi ve Marmaris Merkezden)

Turunç, Selimiye, Orhaniye, Bozburun, Yalancıboğaz vs. bölgelerinden transfer yoktur.

Sigorta

Öğle Yemeği ve İçecekler (Çay, kahve, kola, fanta, su)

Türkçe Rehberlik Hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:

  Ek Bilgiler

  İptal Şartları

  Vize Bilgileri

  Yorum Yaz

  Marmaris Davy Jones Korsan Tekne Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Birde Bu Turlara Bakın

  info@turbudur.com.tr
  E-posta listemize katılın, paket turlardan ve fırsatlardan ilk siz haberdar olun!