ANTALYA JEEP SAFARİ
 • kişi/gece
 • Tur Kodu 07ANT3
 • Konaklama Yok
 • Gezilecek Yerler Antalya jeep safari turu Antalya yakınlarındaki gebiz bölgesinde dağları eteklerinde 4 × 4 Landrover safari Jeep'leriyle düzenlediğimiz süper eğlenceli bir doğa turudur. Safari jiplerimiz ile grup ve rehberlerimiz eşliğinde ormanlar arasındaki tozlu yollarında ilerleyecek ve Antalya şehrinin yanıbaşındaki harika yeşil doğasını keşfedeceksiniz. Antalya Safari turumuzda Antalya'nın göçebe köylerinden birini ziyaret edecek. Köyde, köy evini, camisini görecek ve geleneksel kıyafetleriyle yerel Yörük
 • Kalkış Oteller
 • Telefon
 • SİZİ ARAYALIM
Tur Fiyatları
TarihKişi BaşıÇocukTaksitler
01.03.2021
01.12.2021
200,00 TL0 - 0 Yaş Ücretsiz
7 - 12 Yaş 100,00 TL
Taksitler »
Turun düzenlendiği günler: Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar

ANTALYA JEEP SAFARİ Hakkında Genel Bilgiler

Tur Programı


Antalya jeep safari turu Antalya yakınlarındaki gebiz bölgesinde dağları eteklerinde 4 × 4 Landrover safari Jeep'leriyle düzenlediğimiz süper eğlenceli bir doğa turudur. Safari jiplerimiz ile grup ve rehberlerimiz eşliğinde ormanlar arasındaki tozlu yollarında ilerleyecek ve Antalya şehrinin yanıbaşındaki harika yeşil doğasını keşfedeceksiniz. Antalya Safari turumuzda Antalya'nın göçebe köylerinden birini ziyaret edecek. Köyde, köy evini, camisini görecek ve geleneksel kıyafetleriyle yerel Yörük köylüler ile tanışacaksınız. Daha sonra Uçansu şelalesi (Uçan şelale) muhteşem güzelliğini görecek ve harika suyu ile ruhunuzu ve bedeninizi serinleteceksiniz. Antalya Off-road jeep safari turu boyunca Tecrübeli sürücülerimiz animasyonları ile sizi eğlendirecek. Antalya'nın sıcaklarından sıkılıp turistik şehir hayatından doğaya eğlenceli bir tur yapmak istiyorsanız, Antalya Jeep safari turu sizin turunuz.
 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

*Otelinizden araçla alma ve otele araçla bırakma
*Rehberlik
*Öğle yemeği

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

*İçecekler
*Fotoğraflar, Dvd
 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:

  Ek Bilgiler

  * Tozlu dağlar şartlarına uygun elbise ve ayakkabı giymelisiniz
  * Uçan şelale'de yüzmek istiyorsanız, mayo ve havlularınızı getirmelisiniz.
  * Fotoğraf servisimiz vardır, ancak isterseniz kendi telefonunuzu ve kameranızı da getirebilirsiniz.
  * Antalya Jeep Safari turu, çocuklu aileler için zor bir tur değildir. Jeep safari turlarına ailece huzur içinde katılabilir ve keyfini çıkarabilirler.
  * Jeep sürücülerimiz yıllardır dağlarda araba kullanan tecrübeli profesyonellerdir.
  *Tur ücretini aracımızda rehberimize ödeyebilirsiniz

  İptal Şartları

  Turbudur Turizm Sey Tic Ltd Şti Şirketi’nin (Bundan böyle “Turbudur” olarak anılacaktır.) acentelerine gelerek konaklama hizmeti satın alan “MÜŞTERİ” aşağıda yer alan kurallara uymayı kabul etmektedir.

  1- MÜŞTERİ’nin satın aldığı hizmet ve hizmetin kapsamı kendisine işbu satış kuralları ile birlikte teslim edilen voucherda ve broşürde belirtilmektedir.

  2- MÜŞTERİ, satın aldığı hizmetin niteliklerini içeren broşürü okuyup bilgi sahibi olduğunu kabul etmektedir.

  3- MÜŞTERİ, kendisi ile beraber seyahate katılacak olan diğer kişiler adına da iş bu konaklama satış kurallarını kabul ettiğini ve bu anılan kişilerin ad-soyad, tc kimlik no gibi seyahate katılmasını sağlayacak olan bilgilerini doğru vermekle yükümlü olduğunu, kendisine yapılan ön bilgilendirme ve broşür kapsamı hakkında diğer katılımcılara da bilgi vermekle yükümlü ve sorumlu olduğunu, kendisine verilen broşürün katılımcılara da verilmiş sayıldığını kabul etmektedir.

  4- MÜŞTERİ Kıbrıs seyahatlerinde nüfus cüzdanını yanında bulunduracağını, herhangi bir muamele eksikliğinden veya MÜŞTERİ’nin kendinden kaynaklanan kişisel nedenlerle (vergi borcu, herhangi bir devlet kurumunun izin vermemesi vb.) çıkışının/girişinin engellenmesi durumunda TURBUDUR’un hukuki ve/veya cezai hiçbir sorumluluğu doğmayacağını kabul eder.

  5- Bagaj ve içeriği ile ilgili her türlü sorumluluğun kendisine ait olduğunu; MÜŞTERİ yanında bulunan eşyaları takip ve kontrol etmekle yükümlü olduğunu, kaybolan, hırsızlık konusu olan, zayi olan eşyalardan TURBUDUR’un veya çalışanlarının hukuki ve/veya cezai hiçbir sorumluluğunun bulunmadığını, belirtilen nedenlerle TURBUDUR’a ve/veya TURBUDURçalışanlarına karşı talepte bulunmayacağınıkabul eder.

  6- Müşteri imzası ile konaklayacağı tesisin ve seyahat edeceği aracın tabi olduğu yasa ve teamüllere uymakla yükümlü olduğunu; rehber, tesis, acente ve ulaşım aracı yetkililerince satın alınan hizmetle ilgili olarak bildirilen kurallara uyacağını, üçüncü kişilerin can ve mal güvenliğini/bütünlüğünü tehlikeye atmayacağını ve üçüncü kişilerin can ve mal güvenliğini/bütünlüğünü tehlikeye atması halinde doğabilecek maddi/manevi tüm zararlardan şahsen ve birinci derecede sorumlu olacağını , aksi halde TURBUDUR’un söz konusu hizmeti ifa etmeyeceğini ve bu nedenle MÜŞTERİ’nin iade hakkının bulunmadığını kabul etmektedir.

  7- MÜŞTERİ satın aldığı konaklama hizmetinin kapsamı dışında alacağı ekstra yiyecek-içecek, kişisel harcamalar ve tanımlı hizmet dışı tüm mal ve hizmetlerin bedelinin kendisi tarafından ödeneceğini kabul etmektedir.

  8- İfa edilen hizmetin ayıplı olduğundan bahisle hizmeti kullanmayı sonlandırması halinde işbirliği yapma ve özenli davranma borcu gereği TURBUDUR yetkilisine ve konakladığı otele sona erme sebeplerini yazılı olarak bildireceğini, aksi halde hizmeti alıp kullanmış addolunacağını kabul eder.;

  9- MÜŞTERİ’nin kusuru, üçüncü bir kişinin beklenmeyen ve önlenemez bir davranışı, mücbir sebep(olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar vb.), TURBUDUR’un/acentesinin/bağımsız hizmet sağlayıcısının gereken tüm özeni gösterdiği halde öngörülemeyen ve engellenemeyen bir olayın meydana gelmesi hallerinde MÜŞTERİ’nin tazminat hakkı doğmayacaktır. Sayılan haller dışındaTURBUDUR’un iş bu hizmetten kaynaklı taahhüdünü ihlal etmesi üzerine MÜŞTERİ’nin tazminat hakkı doğar ise; Etsassistance sigortası satın almış olan MÜŞTERİ’ye, sigorta şirketi tarafından tazminat ödenmesi durumunda bu ödeme TURBUDUR tarafından MÜŞTERİ’ye yapılacak olan ödemelerden mahsup edilecektir.

  10- Kayıt anında yurtiçi hizmet bedelinin en az %35’i, bakiyenin ise satış tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde, otele giriş tarihi 7 gün ve daha az ise rezervasyon anında ödenmesi gerekmektedir. Anılan süreler içerisinde belirtilen ödemelerin gerçekleştirilmemesi halinde yapılan rezervasyon iptal edilerek bedelin %35’i cayma tazminatı olarak MÜŞTERİ’ye fatura edilir. Erken rezervasyon yoluyla hizmet satın alan MÜŞTERİ, hizmet bedelinin tamamını rezervasyon tarihinde ödemekle yükümlüdür.

  11- Söz konusu hizmetin ifasından sonra MÜŞTERİ’nin konaklama bedelini ödemek için kullandığı kredi kartının TURBUDUR’un kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız ve hukuka aykırı olarak kullanılması iddiası ile ilgili banka veya finans kuruluşunun hizmet bedelini TURBUDUR’a ödememesi halinde MÜŞTERİ, itiraz edilen hizmet bedelinden ve her türlü zarardan rezervasyon tarihinden itibaren işleyecek yasal faizi ile birlikte sorumlu olacaktır.

  12- TURBUDUR’un hizmeti haksız olarak vermekten vazgeçmesi halinde TURBUDUR, MÜŞTERİ’nin o güne kadar yaptığı tüm ödemeleri 14 gün içerisinde MÜŞTERİ’ye iade eder.

  13- MÜŞTERİ’nin satın aldığı konaklama hizmetini kullanmaktan vazgeçtiğini hizmetin başlamasından 30 gün öncesine kadar yazılı ya da kalıcı veri saklayıcısı aracılığı ile bildirmesi halinde, ödenmesi zorunlu olan vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç olmak üzere ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. MÜŞTERİ, satın aldığı konaklama hizmetini kullanmaktan vazgeçtiğini hizmetin başlamasına 29-15 gün varken yazılı ya da kalıcı veri saklayıcısı aracılığı ile bildirmesi halinde ödediği bedelin %35’ini, 14 günden az bir süre kala ise tamamını TURBUDUR’a ödemeyi kabul eder. MÜŞTERİ tarafından yapılan tarih değişikliği talepleri vazgeçme anlamına gelmekte olup , MÜŞTERİ tarafından yukarıda belirtilen süreler dikkate alınarak yazılı olarak bildirilecektir. MÜŞTERİ’nin kendisi veya birinci derece akrabalarının rezervasyon anında var olmayan 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları/ ölümlerini gösterir rapor ve bunun gibi MÜŞTERİ’nin tüm özeni göstermesine rağmen öngöremediği sair hallere ilişkin belgeleri hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı, bu maddenin istisnası olup, böyle bir durumda ödenmesi zorunlu vergi, harç ve benzeri yasal yükümlülüklerden doğan masraflar ile üçüncü kişilere ödenen belgelenebilir ve iadesi mümkün olmayan bedeller hariç olmak üzere ödemiş olduğu bedel kesinti yapılmaksızın MÜŞTERİ’ye 14 gün içerisinde iade edilecektir. .

  14- MÜŞTERİ, hizmetin başlamasından 7 gün öncesine kadar yazılı ya da kalıcı veri saklayıcısı aracılığı ile bildirmek suretiyle hizmeti koşullarını yerine getiren üçüncü bir kişiye devredebilir. Devralan bakiye ve devir sebebi ile doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur.

  15- MÜŞTERİ’nin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda TURBUDUR, MÜŞTERİ adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi durumlarda MÜŞTERİ’ye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. MÜŞTERİ, hizmet başlangıcından itibaren 24 saat içinde hizmete tekrar iştirak edeceğini bildirir ise, hizmetten yararlanabilir.

  16- TURBUDUR, MÜŞTERİ’ye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Böyle bir durumda MÜŞTERİ’nin ödediği hizmet bedeli kendisine 14 gün içerisinde ödenecektir.

  17- MÜŞTERİ, dilerse masrafı kendisine ait olmak üzere konaklama hizmeti başlamadan evvel, kaza ve hastalık halinde çıkış noktasına dönüş masrafları ile her türlü kazadan doğan zarar ile tedavi masraflarını sigortalatabilir.

  18- MÜŞTERİ tarafından satın alma aşamasında paylaşılan adres, telefon, e-mail gibi iletişim bilgileri bildirimler için kullanılacağındaniletişim bilgilerindeki değişikliklerin bildirilmemesinin sorumluluğu MÜŞTERİ’ye aittir.

  19- MÜŞTERİ'nin reşit olmaması halinde; konaklama tesisi kurallarına bağlı olarak yanında ebeveyni ya da yasal velayet sahibi olmaksızın hizmetten faydalanamayacağı sonucu doğabileceğinden böyle bir durum geliştiğinde iş bu belgede yazılı iptal koşulları devreye girecektir.

  20- MÜŞTERİ, hizmetin sona ermesinden sonra memnuniyetinin ölçümü amacıyla aranarak onay vermesi halinde memnuniyet ölçüm anketine katılabilir ve görüşleri, TURBUDUR.com.TR sitesi kuralları çerçevesinde incelendikten sonra TURBUDUR.COM.TR. sitesinde yayınlanabilir. Yukarıda yer alan kuralları kabul ediyorum. TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİM ONAYI MÜŞTERİ, Turbudur Tur Sey Tic Ltd Şti.'nin işletmekte olduğu markalar ve tedarikçileri ve işbirliği içerisinde olduğu kuruluşlara ilişkin hizmet, reklam, ilan, kampanya ve faaliyetleri hakkında; tarafına bilgilendirme yapılmasına ve kendisiyle 6563 Sayılı Kanun uyarınca ticari elektronik iletiler/sms vb. paylaşılmasına onay vermektedir. MÜŞTERİ, verdiği onayı iptal etmek isterse bu durumu TURBUDUR'un işbu sözleşmede yer alan iletişim kanallarına bildirecek ve TURBUDUR bilgilendirmeyi sonlandıracaktır.

  Vize Bilgileri

  Yorum Yaz

  ANTALYA JEEP SAFARİ HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ
  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Birde Bu Turlara Bakın

  ANTALYA JEEP SAFARİ
  Günü Birlik 26.09.2021
  ANTALYA JEEP SAFARİ
  200,00 TL Kişi Başı

  Antalya jeep safari turu Antalya yakınlarındaki gebiz bölgesinde dağları eteklerinde 4 × 4 Landrover safari Jeep'leriyle düzenlediğimiz süper eğlenceli bir doğa turudur. Safari jiplerimiz ile grup ve rehberlerimiz eşliğinde ormanlar arasındaki tozlu yollarında ilerleyecek ve Antalya şehrinin yanıbaşındaki harika yeşil doğasını keşfedeceksiniz. Antalya Safari turumuzda Antalya'nın göçebe köylerinden birini ziyaret edecek. Köyde, köy evini, camisini görecek ve geleneksel kıyafetleriyle yerel Yörük

  İnceleSatın Al
  ANTALYA'DAN PAMUKKALE BİR GÜNLÜK TURU
  Günü Birlik 26.09.2021
  ANTALYA'DAN PAMUKKALE BİR GÜNLÜK TURU
  370,00 TL Kişi Başı

  Antalya'dan Pamukkale günlük turu, antik Hierapolis kentini ve Pamukkale’nin dünyaca ünlü travertenlerini göreceğiniz bir günlük kültür turudur.Pamukkale, Denizli ilinin Antalya'dan yaklaşık 230 km uzaklıkta bir ilçesidir.Dünyanın en eski termal şehirlerinden biri olarak bilinir. Yüzyıllardır güzellik ve sağlık amaçları ile ziyaretçilerini her zaman kendine çeken Pamukkale'nin termal suları yaklaşık 30 derecedir.Bazı hastalıklara iyi geldiği söylenir.Bölge UNESCO kültür mirası listesindedir.Anta

  İnceleSatın Al
  ANTALYA'DAN MANAVGAT TEKNE TURU
  Günü Birlik 27.09.2021
  ANTALYA'DAN MANAVGAT TEKNE TURU
  150,00 TL Kişi Başı

  Antalya'dan Manavgat tekne turu günlük bir doğa ve gezi turudur. Manavgat, Antalya şehir merkezine yaklaşık 60 km uzaklıktaki Antalya'nın ilçelerinden biridir. Manavgat, nehri ve şelalesi ile ünlüdür. Antalya'dan Manavgat nehri tekne gezisi tur programında, Manavgat ırmağı üzerinde yaklaşık 3 buçuk saat süren harika ve sukunetli bir tekne turu yapıyoruz.Manavgat ırmak tekne turu sırasında, soğuk ve tatlı nehir suyunun ılık ve tuzlu deniz suyuyla karıştığı Manavgat boğazında molamız olacaktır.Bur

  İnceleSatın Al
  ANTALYA'DAN OLİMPOS TAHTALI TELEFERİK TURU
  Günü Birlik 29.09.2021
  ANTALYA'DAN OLİMPOS TAHTALI TELEFERİK TURU
  300,00 TL Kişi Başı

  Antalya'dan Tahtalı dağına Olympos teleferik yolculuğu, sizi 80 kişiye kadar ağırlayabilecek geniş pencerelere sahip panoramik bir kabin ile 2365 metre yüksekliğindeki Tahtalı dağına harika bir yolculuğa davet ediyor. Olympos teleferiği Antalya'ya 50 km uzaklıktaki Kemer ilçesinde bulunmaktadır. Tahtalı Dağı, bölgedeki Akdeniz'e en yakın dağdır. Teleferik turumuzda Akdenizin ve çam ağaçları,sedirler ve bu bölge için karakteristik endemik bitkilerle kaplı Toros dağlarının manzarasına hayran kalac

  İnceleSatın Al
  ANTALYA'DAN YEŞİL KANYON OYMAPINAR TURU
  Günü Birlik 27.09.2021
  ANTALYA'DAN YEŞİL KANYON OYMAPINAR TURU
  230,00 TL Kişi Başı

  Antalya'dan yeşil kanyon oymapınar barajı turu, Türkiyenin en büyük baraj göllerinden biri olan Oymapınarın üzerinde huzurlu,sakin ve dinlendirici bir tekne turudur. Oymapınar Barajı Türkiye'nin dördüncü en yüksek barajıdır.Oymapınar gölü rezervuarı, Manavgat kasabası yakınlarındaki Toros Dağlarının arasında Antalya'ya yaklaşık 90 km uzaklıktadır. Yeşil kanyon oymapınar tekne gezisi yaklaşık 17 km uzunluğundadır. Turumuzda muhteşem yeşil göl ve dağ manzarasına mest olacaksınız.Turumuzda güneşlen

  İnceleSatın Al
  ANTALYA'DAN KEMER TEKNE TURU
  Günü Birlik 26.09.2021
  ANTALYA'DAN KEMER TEKNE TURU
  150,00 TL Kişi Başı

  Antalya'dan Kemer tekne turu,Antalya'nın güzel ilçesi Kemer'in en güzel koylarını göreceğiniz ve antik liman kenti Phaselis'i keşfedeceğiniz harika bir günlük tekne turudur. Antalya'daki Otelinizden alındıktan sonra sizleri Kemer yat limanına getiriyoruz.Kemer yat limanından ayrılan teknemiz sırayla Akdeniz'in en güzel koylarından olan Kleopatra ve Cennet koylarına uğrar.Buralarda Kristal berraklığındaki denizin masmavi sularında yüzmenin keyfine varacaksınız.Daha sonraki durağımız Phaselis anti

  İnceleSatın Al
  ANTALYA AKVARYUM TURU
  Günü Birlik 26.09.2021
  ANTALYA AKVARYUM TURU
  300,00 TL Kişi Başı

  Antalya Akvaryum turu sizi dünyanın en büyük akvaryumlarından birine davet ediyor.Antalya Akvaryumda, 131 metre uzunluğunda ve 3 metre genişliğinde 40 tematik akvaryum, 200'den fazla köpek balığı, köpek balığı hediye dükkanı, denizaltı mağarası, balık besleme bölümü, buz müzesi, doktor balıklar, restoranlar, kafeler, restoranlar bulunmaktadır.Antalya akvaryum turunda Antalya'nın en canlı cazibe merkezlerinden birinde on binlerce su altı hayvanı olan binlerce balık türüne bir dokunuş kadar yakın

  İnceleSatın Al
  ANTALYA ŞEHİR TURU
  Günü Birlik 28.09.2021
  ANTALYA ŞEHİR TURU
  200,00 TL Kişi Başı

  Antalya şehir turu günlük rehberli bir kültürel ,gezi turudur. Antalya şehir turu programında, Antalya en ünlü cazibe merkezlerini göreceksiniz; *Düden şelalesi, Antalya'nın eşsiz doğal harikası ve sembollerinden biridir,Birçok kartpostallarda resimlerini görebilirsiniz, Düden Nehri üzerindedir, şehir merkezinin 13 km kuzeyinde ve 20 metre yüksekliktedir. *Tünektepe Teleferiği (Antalya Teleferik); 605 metreye kadar yüksekliktedir, Muhteşem Antalya kenti, yeni liman ve Akdeniz manzarasına sahip

  İnceleSatın Al
  ANTALYA'DAN KEKOVA MYRA DEMRE TURU
  Günü Birlik 26.09.2021
  ANTALYA'DAN KEKOVA MYRA DEMRE TURU
  300,00 TL Kişi Başı

  Antalya'dan Kekova –Myra- Demre turu günlük bir kültür turudur.Antalya'nın küçük bir ilçesi olan Demre Antalya'ya yaklaşık 140 km uzaklıktadır.Demre Likya'nın önemli kentlerinde biridir.Aziz Nikola burada piskoposluk yapmıştır.Hiristanlığın önemli merkezlerinden biridir.Turumuzda kaya mezarlarının ,roma açık hava tiyatrosunun ve Noel Baba olarak bilinen Aziz Nikolaos'un kilisesinin bulunduğu Myra antik kentini.Demre ve Kekova arasında yaklaşık 1 saat süren tekne turu yaparak Türkiye'nin en büyük

  İnceleSatın Al
  ANTALYA ATV SAFARİ
  Günü Birlik 26.09.2021
  ANTALYA ATV SAFARİ
  200,00 TL Kişi Başı

  Antalya ATV safari turu tatilinize heyecan katacak bir adrenalin ve macera turudur. Antalya ATV (quad) turumuzu Antalya'nın doğal güzelliği Kurşunlu şelalesi etrafındaki aksiyon ve macera için gerekli olan tozlu, çamurlu yolların bol olduğu ormanlık bölgede Yada otelinizin konumuna göre Lara bölgesinde düzenliyoruz. ATV motorlarımız otomatik olup kullanması gayet kolaydır. Önceden herhangi bir deneyime ve sürücü ehliyetine ihtiyacınız yoktur. Basit bir test sürüşümüzden sonra ATV motorlarımızla

  İnceleSatın Al
  info@turbudur.com.tr
  E-posta listemize katılın, paket turlardan ve fırsatlardan ilk siz haberdar olun!